O Nás

Spoločnosť CELPO - jeden z najväčších výrobcov celozrnných pufovaných produktov na Slovensku. 

Ponúka široký sortiment celozrnných výrobkov nielen na Slovensku, ale úspešne vyváža aj do ďalších krajín EÚ 

aj mimo EÚ. Naše produkty nájdete na pultoch aj pod privátnymi značkami . 

Ak chcete urobiť niečo pre svoje zdravie, zaraďte do svojho jedálnička chutné chrumkavé chlebíčky z našej ponuky. 

História-firmy


Spoločnosť CELPO spol. s r. o., ktorá vznikla vznikla v marci v roku 2003, je najväčším výrobcom celozrnných pufovaných výrobkov na Slovensku. Spustenie prevádzky najskôr riešila prenájmom priestorov v areáli Poľnonákupu v Brezinách. V júni 2006 sa firma presťahovala do vlastných priestorov v areáli PPS Detva, ktoré predtým kompletne zrekonštruovala. 


Názov firmy a jej zameranie výstižne charakterizujú slová (v slovenčine), z ktorých sa skladá "CELOZRNNÉ POTRAVINY". Do svojho portfólia spoločnosť postupne zaraďovala celozrnné výrobky zo pšenice a ryže, neskôr pribudli suroviny ako kukurica, sója. 

V súčasnosti spoločnosť vyrába celozrnné chlebíky zo širokej škály zdraviu prospešných surovín: okrem vyššie spomenutých 

aj zo špaldy, pohánky, raže, ovsa a dokáže výrobky obohatiť o ďalšie superpotraviny (chia, quinoa, amarant…) alebo koreniny. 


Výrazným míľnikom bolo rozvinutie dvojitej technológie spracovania obilnín, ktorá spravila nové výrobky jemnejšie 

a chutnejšie pri zachovaní všetkých výhod klasického celozrnného pečiva. 

Takto sa postupne rozvinuli nové produktové rady s polevou “Extra Jemné”, na slano “CelpoFit Snack” 

či naturálne “100% Natural”. 


Od roku 2014 je Celpo certifikované IFS certifikáciou a od roku 2016 vlastní aj BIO certifikát a tak dokáže ponúknuť zákazníkom svoje doterajšie portfólio aj v BIO kvalite. 


Poslaním spoločnosti je výroba kvalitných celozrnných výrobkov, spoľahlivosť voči partnerom, čestnosť a serióznosť, tvorivosť a inovácie v zdravej výžive. Produkty vyrobené našou spoločnosťou môžete nájsť na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku,v Poľsku, v Rakúsku, v Chorvátsku či v Nemecku. 
CELPO spol. s r.o. Areál PPS 1711, 962 23 Očová, Slovenská republika Telefón: 00421 / 45 5387 617 E-mail: celpo@celpo.sk  Viac..