História-firmy  Spoločnosť CELPO spol. s r. o., ktorá vznikla vznikla v marci v roku 2003, je najväčším výrobcom celozrnných pufovaných výrobkov na Slovensku. Spustenie prevádzky najskôr riešila prenájmom priestorov v areáli Poľnonákupu v Brezinách. V júni 2006 sa firma presťahovala do vlastných priestorov v areáli PPS Detva, ktoré predtým kompletne zrekonštruovala. Názov firmy a jej zameranie výstižne charakterizujú slová (v slovenčine), z ktorých sa skladá "CELOZRNNÉ POTRAVINY". Do svojho portfólia spoločnosť postupne zaraďovala celozrnné výrobky zo pšenice a ryže, neskôr pribudli suroviny ako kukurica, sója. V súčasnosti spoločnosť vyrába celozrnné chlebíky zo širokej škály zdraviu prospešných surovín: okrem vyššie spomenutých aj zo špaldy, pohánky, raže, ovsa a dokáže výrobky obohatiť o ďalšie superpotraviny (chia, quinoa, amarant…) alebo koreniny. Výrazným míľnikom bolo rozvinutie dvojitej technológie spracovania obilnín, ktorá spravila nové výrobky jemnejšie a chutnejšie pri zachovaní všetkých výhod klasického celozrnného pečiva. Takto sa postupne rozvinuli nové produktové rady s polevou “Extra Jemné”, na slano “CelpoFit Snack” či naturálne “100% Natural”. Od roku 2014 je Celpo certifikované IFS certifikáciou a od roku 2016 vlastní aj BIO certifikát a tak dokáže ponúknuť zákazníkom svoje doterajšie portfólio aj v BIO kvalite. Poslaním spoločnosti je výroba kvalitných celozrnných výrobkov, spoľahlivosť voči partnerom, čestnosť a serióznosť, tvorivosť a inovácie v zdravej výžive. Produkty vyrobené našou spoločnosťou môžete nájsť na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku,v Poľsku, v Rakúsku, v Chorvátsku či v Nemecku.
O Nás Spoločnosť CELPO - jeden z najväčších výrobcov celozrnných pufovaných produktov  na Slovensku. Ponúka široký sortiment celozrnných výrobkov nielen na Slovensku, ale úspešne vyváža aj do ďalších krajín EÚ aj mimo EÚ.        Naše produkty nájdete na pultoch aj pod privátnymi značkami . Ak chcete urobiť niečo pre svoje zdravie, zaraďte do svojho jedálnička chutné chrumkavé chlebíčky z našej ponuky.
Prečo kupovať výrobky CELPO Veľká pozornosť pri výrobe celozrnných chlebíčkov sa venuje výberu tých najvhodnejších a najkvalitnejších surovín do výroby. Názory na zdravú výživu boli v minulosti iné ako v súčasnosti. Definíciu zdravej stravy môžeme zjednodušene predstaviť ako výživu, ktorá človeku všestranne prospieva. Spoločnosť sa teda zameriava na výrobu celozrnných chlebíčkov najmä pre ich veľký význam v zdravej racionálnej výžive, ktorá dnes nie je len módnym trendom, ale aj veľmi potrebnou zložkou výživy širokej spotrebiteľskej verejnosti a zohráva nemalú úlohu pri upevňovaní zdravia nás všetkých. Základnou surovinou je prvotriedna pšenica, raž a ryža s minimálnym obsahom chemických látok pri výsadbe, ktorá je vhodná pri redukčných diétach a celkovom prečisťovaní črevného traktu. Ryža je okrem bežného spotrebiteľa určená aj pre ľudí, ktorý potrebujú bezlepkovú voľbu. Čistá surovina alebo jej vhodné kombinácie sa spracúvajú na celozrnné chlebíčky natural, ktoré môžu byť ochutené polevou ( kakaovou, jogurtovou, karamelovou alebo jahodovou) alebo prichutené soľou.