klikni na recept
Katka sladká kaša
recepty s použitím slanej kaše Katka
Katka slaná kaša

Prečo sú naše Katka kaše dokonalé?

– Použité sú najkvalitnejšie suroviny – červená šošovica je v Bio kvalite,  koreniny sú samozrejme bez E-čok a sú to najkvalitnejšie prírodné príchute nemeckej výroby.

– Sladidlo sukralóza sa považuje za neškodnú – je chemicky príbuzná stolovému cukru, ale telo ju nedokáže využiť. Sukralóza teda neposkytuje žiadne kalórie 🙂

– Vysoký obsah bielkovín (27g/100g produktu)

– Vysoký obsah vlákniny (20g/100g produktu)

– S nízkym obsahom tuku a cukru

– Chutné príchute z ktorých si vyberie každý – Cibuľa a petržlen, Cesnak a bylinky, Cheddar a jalapeno, Maslový keksík

– Neobsahujú alergény ani krížové kontaminácie alergénov (okrem príchute Cheddar jalapeno)

– Rýchla príprava – stačí zaliať studenou (prípadne teplou) tekutinou (mlieko, voda, rastlinné mlieko) a dobre premiešať 

– Sú dostupné online pripravené ihneď k objednaniu – Katka kaše za výhodné ceny | IMPREX

– Môžete ich využiť aj pri príprave zdravých domácich sladkých a slaných jedál… recepty nájdete nižšie.

Katka slaná kaša
Katka slaná kaša
Katka slaná kaša
Katka sladká kaša

Katka sladká kaša - maslový keksík

Ideálna porcia ranných bielkovín a vlákniny. Stačí zaliať studenou alebo teplou tekutinou – mlieko, voda, rastlinný nápoj alebo zamiešať do jogurtu. Vrch ozdobiť obľúbeným ovocím, chia semiačkami, orieškami a strúhaným kokosom.

Katka sladká kaša s príchuťou maslový keksík
klikni na recept
Katka maslový keksík

Katka slaná kaša - rýchle občerstvenie pre návštevu

Radi trávite čas s vašimi blízkymi a chcete im ponúknuť chutné a výživné občerstvenie, ktorého príprava netrvá večnosť? Katka slaná kaša je tu pre vás.

Stačí otvoriť, zaliať studenou alebo teplou tekutinou – mlieko, voda, rastlinný nápoj a nabrať do misiek. Nakrájať obľúbenú zeleninu a bylinky a servírovať spolu s Celpo chlebíčkami, hrubými tyčinkami alebo krekrami. Môžete si vybrať príchuť Cibuľa a petržlen alebo Cesnak a bylinky alebo Cheddar a jalapeno. My odporúčame všetky tri varianty, keďže sa chuťovo výborne dopĺňajú a potešia maškrtné jazýčky vašej návštevy.

 

Katka slaná kaša
recepty s použitím slanej kaše Katka
slaná kaša Katka

Katka slaná kaša - lievance

Viete koľko surovín potrebujete mať doma na výborné lievance? S využitím našej slanej Katka kaše stačí už len voda/mlieko/rastlinný nápoj a jedno vajíčko. Vznikne nám krásne cesto, ktoré vystačí na 8 ks lievancov. Na ozdobu odporúčame cottage cheese, papriku a obľúbené bylinky a za pár minút máme na tanieri hotový kulinársky zážitok. Na tento recept sú vhodné všetky tri príchute Katka slaná kaša.

Katka slaná kaša
Katka slaná kaša
Katka slaná kaša

Katka slaná kaša - skvelá letná grilovačka

My v Celpo milujeme leto a posedenia s priateľmi pri grile, preto sme si pre Vás pripravili jednoduché a rýchle tipy so slanými kašami Katka.

1. Zmiešajte slanú kašu Katka s príchuťou Cheddar a jalapeno s nízkotučnou majonézou a získate perfektnú nátierku na opečené žemle. Či už máte radi mäso alebo vegetariánske náhrady mäsa, burger chutí úžasne. My ho najradšej jeme s opečenou slaninkou a červenou cibuľkou a čerstvou paradajkou a bylinkami.

2. Perfektnú grilovanú zeleninu vie pripraviť každý presne podľa svojej chuti. Avšak dokonalý dip v obchode nenájdete. Preto si ho vyrobte doma sami 😉 Potrebujete slanú kašu Katka s príchuťou Cesnak a bylinky a jeden kelímok bieleho jogurtu. Do jogurtu pridáme jednu polievkovú lyžicu Katka kaše a poriadne zamiešame. Chutí výborne a môžete mať dobrý pocit, že Váš dip neobsahuje žiadne Éčka a zbytočnosti.

slaná kaša Katka s príchuťou cheddar a jalapeno
Slané kaše Katka
Slaná kaša Katka s príchuťou Cesnak a bylinky