klikni na recept
Katka sladká kaša
recepty s použitím slanej kaše Katka
Katka slaná kaša

Prečo sú naše Katka kaše dokonalé?

– Použité sú najkvalitnejšie suroviny – červená šošovica je v Bio kvalite,  koreniny sú samozrejme bez E-čok a sú to najkvalitnejšie prírodné príchute nemeckej výroby.

– Sladidlo sukralóza sa považuje za neškodnú – je chemicky príbuzná stolovému cukru, ale telo ju nedokáže využiť. Sukralóza teda neposkytuje žiadne kalórie.

– Vysoký obsah bielkovín (27g/100g produktu)

– Vysoký obsah vlákniny (20g/100g produktu)

– S nízkym obsahom tuku a cukru

– Chutné príchute z ktorých si vyberie každý – Cibuľa a petržlen, Cesnak a bylinky, Cheddar a jalapeno, Maslový keksík

– Neobsahujú alergény ani krížové kontaminácie alergénov (okrem príchute Cheddar jalapeno)

– Rýchla príprava – stačí zaliať studenou (prípadne teplou) tekutinou (mlieko, voda, rastlinné mlieko) a dobre premiešať a … dobrú chuť :-).

– Vďaka výživovým hodnotám týchto kaší – po ich zjedení máte dlhodobý pocit nasýtenia a nemáte chuť na ďalšiu sladkosť a tým ďalšie kalórie.  

– Môžete ich využiť aj pri príprave zdravých domácich sladkých a slaných jedál… recepty nájdete nižšie.

 

Katka slaná kaša
Katka slaná kaša
Katka slaná kaša
Katka sladká kaša

Katka sladká kaša - maslový keksík

Ideálna porcia ranných bielkovín a vlákniny. Stačí zaliať studenou alebo teplou tekutinou – mlieko, voda, rastlinný nápoj alebo zamiešať do jogurtu. Vrch ozdobiť obľúbeným ovocím, chia semiačkami, orieškami a strúhaným kokosom.

Katka sladká kaša s príchuťou maslový keksík
klikni na recept
Katka maslový keksík

Katka slaná kaša - rýchle občerstvenie pre návštevu

Radi trávite čas s vašimi blízkymi a chcete im ponúknuť chutné a výživné občerstvenie, ktorého príprava netrvá večnosť? Katka slaná kaša je tu pre vás.

Stačí otvoriť, zaliať studenou alebo teplou tekutinou – mlieko, voda, rastlinný nápoj a nabrať do misiek. Nakrájať obľúbenú zeleninu a bylinky a servírovať spolu s Celpo chlebíčkami, hrubými tyčinkami alebo krekrami. Môžete si vybrať príchuť Cibuľa a petržlen alebo Cesnak a bylinky alebo Cheddar a jalapeno. My odporúčame všetky tri varianty, keďže sa chuťovo výborne dopĺňajú a potešia maškrtné jazýčky vašej návštevy.

 

Katka slaná kaša
recepty s použitím slanej kaše Katka
slaná kaša Katka

Katka slaná kaša - lievance

Viete koľko surovín potrebujete mať doma na výborné lievance? S využitím našej slanej Katka kaše stačí už len voda/mlieko/rastlinný nápoj a jedno vajíčko. Vznikne nám krásne cesto, ktoré vystačí na 8 ks lievancov. Na ozdobu stačí použiť cottage cheese, papriku a obľúbené bylinky a za pár minút máme na tanieri hotový kulinársky zážitok. Na tento recept sú vhodné všetky tri príchute Katka slaná kaša.

Katka slaná kaša
Katka slaná kaša
Katka slaná kaša