Milí naši priaznivci, zákazníci, priatelia. Po dlhých rokovaniach s reklamnou agentúrou sa nám podarila v skutku veľmi zaujímavá dohoda. Určite väčšina z Vás pozná zábavnú reláciu RTVS 5 proti 5, ktorú uvádza Andrej Bičan. V mesiaci november môžete vidieť, že sponzorom programu a produkty do relácii venuje naša spoločnosť Celpo, čo nás nesmierne teší.

Ako to funguje a aký je princíp? V každej súťažnej časti odvysielanej relácie v mesiaci november, sme venovali balíček našich produktov vo forme ceny útechy pre rodinu, ktorá neuspeje a musí následne opustiť súťaž. T.z., že celý mesiac november rozdávame balíčky pre neúspešné rodiny.

Dostávame veľa pozitívnych ohlasov na túto našu spoluprácu a taktiež dostávame aj spätnú väzbu od rodín, ktoré získali našu cenu útechy, že ich cena útechy veľmi príjemne prekvapila a potešila.

Nás to teší o to viac, že práve naše produkty sa stali sponzorom najsledovanejšieho zábavného programu RTVS. Takže ak sa chcete aj vy zabaviť, stačí si zapnúť TV každý pracovný deň o 18:20. Pred reláciou ale aj po nej je krátky reklamný spot, ktorý poukazuje na to, že naša spoločnosť Celpo je sponzorom programu 5 proti 5.

Všetkým Vám prajeme príjemnú zábavu a tým, ktorí získali naše balíčky želáme dobrú chuť. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *